portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wygląd zewnetrzny i infrastruktura osiedla » Forum » EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
barteks77 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Maj 20, 2012 15:17
Posty: 58
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Cze 05, 2013 9:47    Temat postu: EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

Witam.
Od strony torów kolejowych słychać jak pociągi przejeżdżają i przy okazji zbliżając się do przejazdu wydają głośny sygnał ostrzegawczy. Nie ukrywam, że czasem bywa to uciążliwe. Może wspólnymi siłami złożymy petycję aby zamontowano tam Ekrany Dzwiękoszczelne.
Kto się za tym podpisuje ?
Pozdrawiam
nopledge 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Pią Sty 04, 2013 21:37
Posty: 44
Skąd: Poznan

PostWysłany: Śro Cze 05, 2013 19:40    Temat postu: Re: EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

mi pociągi nie przeszkadzają, to nie wiedziałeś że one jeżdżą przed zakupieniem tutaj mieszkania? Wink
Hellaflush 
   

Bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Pią Wrz 28, 2012 20:23
Posty: 47
Skąd: xxx

PostWysłany: Śro Cze 05, 2013 20:55    Temat postu: Re: EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

Nie wydaje mi się, że to rozwiązanie jest realne do zrealizowania.
scooti81 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 21, 2012 14:26
Posty: 293
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Cze 05, 2013 22:57    Temat postu: Re: EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

Miasto w życiu za to nie zaplaci...
piterek24 
   

Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Śro Cze 06, 2012 10:30
Posty: 198
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 10:34    Temat postu: Re: EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

No właśnie, miasto ma inne wydatki jak chociażby dziurawe drogi... Nie wiem czy bardziej irytujący od pociągów nie jest klimatyzator na WBK...
greggreg 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Nie Mar 03, 2013 23:40
Posty: 33
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 15:28    Temat postu: Re: EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

Pewnie żeby zrobić takie ekarany musiałby być pomiary, że hałas przekracza dopuszczalne normy. A norm pewnie nie przekracza...
scooti81 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 21, 2012 14:26
Posty: 293
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 11:43    Temat postu: Re: EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

Zgadzam się z przedmówcą - zdeydowanie klima WBK. Może nie jest aż tak głośna ale o ile pryjemniej dla ucha byłoby nie słyszeć cały czas w tle tego buczenia.
Azoreq 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 10:46
Posty: 26
Skąd: Poznan

PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 8:41    Temat postu: Re: EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

Te pociągi są masakryczne, ja się podpisuje za ekranem, choć watpie czy cos ugramy
Alexa2102 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Wrz 30, 2012 22:11
Posty: 23
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 19:25    Temat postu: Re: EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

Też popieram pomysł wyciszenia hałaśliwych pociągów. W taki czy inny sposób. A może położyć wyciszenie na tory - jak to zrobił ATANER koło Cytadeli? Hmm, bogata firma.. Trzeba próbować coś działać, a nie z góry zakładać, żę nic się nie da zrobić. Czekam na listę i się wpisuję..
Powolniak 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Nie Sty 27, 2013 0:13
Posty: 40
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 14:26    Temat postu: Re: EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

Nasz zarządca mógłby skontaktować się z zarządcami sąsiednich wspólnot i dowiedzieć się czy oni już nie próbowali czegoś zdziałać w tym temacie.
Jeśli nie próbowali, albo próbowali w pojedynkę, możnaby zadziałać razem.
Azoreq 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 10:46
Posty: 26
Skąd: Poznan

PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 14:50    Temat postu: Re: EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

dobry pomysł, spróbowac trzeba...
elieli 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Wto Cze 19, 2012 18:02
Posty: 27
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Cze 19, 2013 13:03    Temat postu: Re: EKRAN DZWIĘKOSZCZELNY

Ja z pociągami też jakoś nie mam problemów, bardziej irytuje mnie wentylator WBK - choć nawet do niego się chyba powoli przyzwyczajam. Pogodziłam się po prostu z tym, że balkon mam duży, lecz relaksowo - niezbyt użyteczny. Oprócz wentylatora przy lekkim nawet wietrze z terenu WBK słychać taki metaliczny dźwięk, jak gdyby coś uderzało w metalowy maszt, co również działa mi na nerwy Very Happy. Każdego pewnie irytuje coś innego Wink.

Zauważyłam jeszcze, że od 2 dni ekipa w tej remontowanej hali naprzeciwko budynku B (od strony Chlebowej) ostro pracuje po nocach - piłują coś chyba, bo hałas jest jak dla mnie spory. Ale oni akurat powinni kiedyś przestać. Nie oszczędza nas otoczenie - pociągi, drukarnia pracująca przy otwartych oknach, hurtownia rybna, WBK... Niby można było się tego spodziewać, ale liczyłam, że będzie troszkę lepiej.

Mam nadzieję, że niedługo odbędzie się spotkanie wspólnoty, na którym będzie można grupowo wyżalić się zarządcy i spróbować podjąć jakieś kroki. Podpiszę się obiema rękami pod każdą petycją w tym zakresie Smile.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama