portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Remonty i wykończenia mieszkań » Forum » Kuchnia marzeń
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kuchnia marzeń

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
scooti81 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 21, 2012 14:26
Posty: 293
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 8:37    Temat postu: Kuchnia marzeń

Każdy z nas na pewno się zgodzi, że kuchnia jest jedną z najważniejszych części naszego mieszkania. Smile

Bardzo często kuchnia nie jest tylko miejscem przygotowania posiłków ale centrum życia domowego, dlatego też powinna być połączeniem funkcjonalności, stylu i wysokiej jakości, zwłaszcza jeżeli mamy aneks który jest nieodłączną częścią salonu w którym przyjmujemy gości i spędzamy wolny czas.

Zaprojektowanie kuchni nie jest łatwą sprawą. Dobranie kolorów, materiałów i odpowiednich dla nas funkcjonalnie elementów nie należy do rzeczy łatwych. Czy macie jakieś sugestie, pomysły?

Zapraszam do wypowiedzi bo powoli jest już czas na projektowanie naszych kuchni.
Ja w najbliższym tygodniu robię objazdówkę po różnych firmach projektujących kuchnie i jak tylko uzyskam wiedzę to podzielę się swoimi uwagami Smile
scooti81 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 21, 2012 14:26
Posty: 293
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 01, 2012 9:20    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

Powiem wam, że cały czas ogarniam temat ale jest tyle firm i takie ceny z kosmosu, że potrzebuje jeszcze tygodnia żeby się wypowiedzieć, ale widzę że zainteresowanie tematem zerowe Razz
rafus82 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Maj 31, 2012 17:38
Posty: 24
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 01, 2012 12:38    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

Zainteresowanie zerowe, bo chyba jeszcze za wcześnie trochę. Ja planuję zabrać się za te sprawy od jesieni (koniec września jakoś) Smile
scooti81 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 21, 2012 14:26
Posty: 293
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 01, 2012 15:20    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

No to w takim razie jako iż jestem troche nadgorliwy to przetre dla was szlaki Razz
Azoreq 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 10:46
Posty: 26
Skąd: Poznan

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 21:52    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

Interesować sie pomału trzeba. Pierwsza firma do jakiej trafilam to KAPI w M1, narazie projekt i wycena. Na kuchnie czeka sie 6 tyg.
Sąsiedzi ze Smolnej wywalczyli niezly rabat, duzo osob tam zamówilo kuchnie, maja takie samo forum, teraz pisza o wykonaniu. Zastanawiam sie nad ta firma.
scooti81 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 21, 2012 14:26
Posty: 293
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 22:47    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

Również trafiłem do Kapi, międzyinnymi ale napisze o wszystkim jak będę miał porównanie cen Smile
scooti81 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 21, 2012 14:26
Posty: 293
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Sie 18, 2012 9:00    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

A więc jestem po kuchennych rewolucjach Razz

Odwiedziłem Ikea, BRW, Bodzio, KaPi, mebleblack, byłem także w salonie Meble Polskie. Na projektach i wycenach spędzone co najmniej kilkanaście godzin... Jak wszystko uporządkuję to napiszę co i jak.

W każdym bądź razie, firmę i projekt mamy wybrany Smile)) Tak więc połowa sukcesu Very Happy
piterek24 
   

Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Śro Cze 06, 2012 10:30
Posty: 198
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 23:08    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

@scooti81 napisz także jaki metraż kuchni, bo to dosyć ważne w przypadku porównywania ofert. A przeglądałeś oferty prywatnych projektantów?
scooti81 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 21, 2012 14:26
Posty: 293
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 12:47    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

Nasz aneks ma 5,5m. Bedziemy obudowywać dwie ściany i robimy wyspę. Postaram sie w tym tygodniu w weekend napisać wszystko czego sie dowiedziałem. Pozdrawiam
wildspirit 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Pią Wrz 14, 2012 14:00
Posty: 3
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2012 14:14    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

Ja zamierzam urządzić moją kuchnie w stylu nowoczesnym, myślę nad połączeniem kolorów - czarny, biały, czerwony. Wiem, dość surowo,ale tak lubięWink ale na razie to mam tylko plany w mojej głowie, jeszcze nam trochę zostało do remontu Wink W dodatku co chwila wynajduję inne ciekawe pomysły i już sama nie wiem, na co sie zdecyduję Very Happy
_________________
Gdy życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę!
scooti81 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 21, 2012 14:26
Posty: 293
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2012 16:56    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

Powiem wam że jest masakra! Rozpiętość cenowa naszej kuchni to od 13700 do 7500! Polecam szukać poza Poznaniem bo różnice są kosmiczne! Na dodatek z autopsji wiem, że ta najdroższa firma znajomym jeszcze zrobiła fuszere i czekali kilka tygodni na poprawki.
piterek24 
   

Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Śro Cze 06, 2012 10:30
Posty: 198
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 22:02    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

scooti81 a jakiej wielkości będzie Twoja kuchnia - wiem, że 5,5m2 ale jak to organizujesz? Jaki układ? Nam zaproponowano cenę 11 tys. z montażem ale na systemach bluma z kilkoma "droższymi" rozwiązaniami... Musimy jeszcze gdzieś się wybrać aby porównać oferty. Tą, którą otrzymaliśmy jest "od rodziny" więc po rabatach...
scooti81 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 21, 2012 14:26
Posty: 293
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 9:27    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

Witam. Nasza kuchnia jest w ksztalcie litery L z gornymi szafkami lakierowanymi (dol z okleina drewniana) do tego wyspa. Wszystko na blumach i praktycznie same szuflady, a w gronej szafce system HF bluma. Ogolnie to jedna firma powiedziala 13700, rodzina 10500 ale znalezlismy stolarza za Poznaniem (okolice Śremu) który zrobi to samo na blumach za 7500 tak więc polecam trzymać sie jak najdalej od Poznania Smile
maczek111 
   

Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Śro Maj 16, 2012 16:33
Posty: 104
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Wrz 26, 2012 16:51    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

My rownież już powoli myślimy o kuchni. Czy ktoś się orientuje jaka będzie dokladna wysokość ścian w naszych mieszkaniach, już po wylaniu posadzki oczywiście?
scooti81 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pon Maj 21, 2012 14:26
Posty: 293
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Wrz 26, 2012 18:08    Temat postu: Re: Kuchnia marzeń

Dokładnie nie wiem, trzeba poczekać na wylewkę i jechać pomierzyć
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama